Referent/ka zahraničního obchodu

Baví vás komunikace s druhými, obchodní svět a věříte v prozákaznický přístup? Zároveň ovládáte angličtinu na takové úrovni, že dokážete vést obchodní jednání? Pak vás s nadšením přivítáme v našem obchodním týmu.

Co vám nabízíme?

- Základní mzda 27 000 – 29 000 Kč
- Stabilní práci v zavedené a stále rostoucí firmě
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Příspěvek na stravování a další benefity

Náplň práce:

- Péče o zahraniční klienty
- Aktivní vyhledávání nových obchodních kontaktů

Potřebné vzdělání:

- Minimálně ÚSO

Požadované zkušenosti a dovednosti:

- Výborná znalost AJ
- Znalost NJ výhodou
- Praxe v zahraničním obchodu minimálně 2 roky
- Uživatelská znalost práce na PC
- Komunikační dovednosti
- Samostatnost a pečlivost

Rádi vás přijmeme ihned nebo dle dohody.

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám životopis s popisem vaší dosavadní praxe na e-mail: katerina.souckova@kartace.com

Těšíme se na vás!

Rychlý kontakt

Neváhejte nás kontaktovat!

Všechny kontakty

Poptávkový formulář

Nechte si zcela ZDARMA online vypracovat nabídku

Nezávazně spočítat

Kontakty

Kartáče Souček, s.r.o.
Pardubická 216
500 04 Hradec Králové 4
Tel.: +420 495 532 853