Skladník/skladnice

Baví vás řídit VZV a hlavně nesedět celý den na jednom místě? Přesně takové pomocníky mezi sebou rádi přivítáme.

Pozice skladníka je v naší firmě velmi důležitá. Budete zodpovědní za bezchybnou přípravu zboží k odeslání i za přípravu materiálu pro výrobu. Jelikož pracujeme s externími přepravci, potřebujeme od vás časovou flexibilitu.

Co vám nabízíme?

- Nadstandardní mzda 30 000 – 32 000 Kč
- Stabilní práci v zavedené a stále rostoucí firmě
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Příspěvek na stravování a další benefity

Náplň práce:

- Příprava materiálu pro výrobu
- Expedice výrobků k odeslání

Potřebné vzdělání:

- Minimálně výuční list

Požadované zkušenosti a dovednosti:

- Zkušenosti s řízením VZV min. 2 roky
- Fyzická zdatnost
- Samostatnost a pečlivost
- Základy práce na PC

Rádi vás přijmeme ihned nebo dle dohody.

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám životopis s popisem vaší dosavadní praxe na e-mail: katerina.souckova@kartace.com

Těšíme se na vás!

Rychlý kontakt

Neváhejte nás kontaktovat!

Všechny kontakty

Poptávkový formulář

Nechte si zcela ZDARMA online vypracovat nabídku

Nezávazně spočítat

Kontakty

Kartáče Souček, s.r.o.
Pardubická 216
500 04 Hradec Králové 4
Tel.: +420 495 532 853