Baví vás technika?
Je na Vás spolehnutí?
Je Vaší dobrou vlastností pracovitost?
Pak je tato pozice určena přesně pro vás!
Nejsme korporát, lidi nejsou pro nás jen číslo, pokud přijdete s nějakým nápadem, můžeme ho zrealizovat. Ať je situace jaká chce, my jedeme dál!

Náplň práce:
§  Údržba a drobné opravy CNC a NC strojů

Očekáváme:
§  Znalost hydraulických a pneumatických systémů
§  Zodpovědný přístup
§  Ochota udržovat pořádek a pečlivost
§  Znalost svařování výhodou

Nabízíme:
Mzda 30 000 - 32 000 , když budete mít dobré výsledky, tak můžete mít i víc
Jednosměnný provoz (víkendy nepracujeme)
Pracovní smlouva na dobu neurčitou
Příspěvek na stravování
Prémie
Pracovat ve firmě, která hradí své závazky svým zaměstnancům včas!

Rádi vás přijmeme ihned nebo dle dohody.

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám životopis s popisem vaší dosavadní praxe na e-mail: katerina.langerova@kartace.com

Těšíme se na vás!

Kontaktujte nás s jakýmkoliv dotazem

Pošlete nám konkrétní dotaz nebo si domluvte konzultaci.

/ s
Smazat