Kartáče pro komunální vozy

Jsme výrobci kartáčů pro všechny typy komunálních zametacích strojů, které jsou dostupné na Evropském trhu. Náš sortiment je velmi široký, proto držíme stálou skladovou dostupnost nejprodávanějších položek. Všem našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis včetně možnosti dodání zboží přes naše smluvní dopravce po celé ČR.

Kruhové kartáče

Kruhové kartáče

Kruhové kartáče je možno vyrábět s plastovou nebo dřevěnou deskou. Technické parametry kruhového kartáče se liší dle typu stroje, na kterém je kartáč osazen. Finální výrobek je opatřen úchytnými šrouby, případně i krycím plechem dle typu stroje, na kterém je výrobek používán. V případě Vašeho zájmu je možno vyrobit kartáč podle Vámi dodaných parametrů.

Válcové kartáče

Válcové kartáče

Válcové kartáče jsou vyráběny pouze s plastovým jádrem. Do něho jsou zatloukány různé typy materiálů. Hustota kartáčů je dána typem použití tohoto výrobku v různých provozech. Standardní rozlišení hustoty osazení se dělí na letní a zimní výplet. Technické parametry válcového kartáče se liší dle typu stroje, na kterém je kartáč osazen. Válcový kartáč je vybaven unašeči dle typu a rozměru hřídele. Konečný výrobek je frézován na požadovaný průměr.

Kroužkové kartáče

Kroužkové kartáče

Kroužkové kartáče jsou vyráběny na principu zalisování materiálu do ocelového kroužku. Výsledný průměr kroužku dává konečný průměr kartáče. Konečný výrobek je frézován na požadovaný průměr a dodáván jako náhradní díl (sada kroužků + sada rozpěrných kroužků) nebo jako finální výrobek na hřídeli. Mezi přednosti tohoto systému patří jednoduchost výměny a variabilita výpletu.

Položky označené * jsou povinné.

Rychlý kontakt

Neváhejte nás kontaktovat!

Všechny kontakty

Poptávkový formulář

Nechte si zcela ZDARMA online vypracovat nabídku

Nezávazně spočítat

Kontakty

Kartáče Souček, s.r.o.
Pardubická 216
500 04 Hradec Králové 4
Tel.: +420 495 532 853

  

© Kartáče Souček, s.r.o. - Všechna práva vyhrazena
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz