Speciální kartáče

Jsme výrobci kartáčů pro nejrůznější průmyslové použítí. Naše kartáče uklízí přistávací dráhy letišť, čistí vibrolisy pro výrobu betonové zámkové dlažby nebo odstraňují nečistoty v železárnách a pekárnách. Do našeho výrobního programu patří i 100% recyklovatelné lišty, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Kartáče pro letištní zametače

Kartáče pro letištní zametače

Náš výrobní program zahrnuje kompletní produkci kazetových i kroužkových kartáčů pro letištní zametací stroje. Pro naše zákazníky na letištích poskytujeme servis dodání do 24 hodin. 

Lišty pro průmysl

Lišty pro průmysl

Výroba průmyslových lišt se dělí dle způsobu jejich výroby na dvě hlavní kategorie:
Zatloukané lišty: jádrem je převážně dřevo nebo plast různých rozměrů. Do tohoto materiálu je zarážen výplet o délce a hustotě dle specifikace zákazníka. 
Lisované lišty: jádrem je kovový profil tvaru U, do kterého je vlisován materiál. Tento typ lišt se používá nejčastěji jako těsnící nebo stěrací lišty pro průmyslové provozy a vibrolisy.

Atypické kartáče

Atypické kartáče

Mezi naši doplňkovou výrobu patří i produkce atypických kartáčů ve formě lišt, zatloukaných kruhových a válcových kartáčů, které mohou mít nejrozmanitější použití ve strojírenství, potravinářském průmyslu, stavebním průmyslu, gumárenském průmyslu, automobilovém průmyslu i v domácnostech.

Celoplastové lišty

Celoplastové lišty

Celoplastové lišty jsou nejmladší kategorií speciálních kartáčů. Jedná se o revoluční produkt, neboť po opotřebení je lišta 100% recyklovatelná a tudíž je její výroba šetrná k životnímu prostředí. 

Položky označené * jsou povinné.

Kontakty

Kartáče Souček, s.r.o.
Pardubická 216
500 04 Hradec Králové 4
Tel.: +420 495 532 853

  

© Kartáče Souček, s.r.o. - Všechna práva vyhrazena
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz