Vyrábíme ve velkém. A to sebou nese celou řadu výzev. Co odpad? Plýtvání? Ke všemu se snažíme stavět zodpovědně, máme i ekologický certifikát EKO‑KOM. Jak konkrétně chráníme zemi?

1

Zpracováváme 100 % použitých materiálů

Žádné odřezky, které by šly do koše. Vše máme nastavené tak, aby nevznikal zbytečný odpad. Zpracováváme všechny použité materiály na 100 %.

Když pracujeme se dřevem, zbylé piliny se dále využívají. Dokážeme zpracovat i zbytky plastů a vrátit je do procesu výroby. Vše dále zpracováváme buď přímo my, nebo materiál předáváme dalším firmám, které ho využijí jako druhotnou surovinu.

2

Vyžíváme ekologické materiály

Materiály, se kterými pracujeme, pečlivě vybíráme. Volíme ekologická řešení

3

Vyrábíme vyměnitelné kartáče

Snažíme se, aby naše výrobky po použití nekončily na skládkách. Proto vyrábíme i vyměnitelné kartáče, které není třeba po opotřebování celé vyhodit, stačí jim pořídit nový komponent.

4

Myslíme na recyklaci

Víme, že spousta z vás chce také dělat maximum pro ochranu přírody, a recyklace je proto jasná volba. Některé naše kartáče lze pro snadnou recyklaci pohodlně rozložit na jednotlivé recyklovatelné materiály.

5

Vymýšlíme inovace

Snažíme se vymýšlet technologie ohleduplnější k životnímu prostředí. Například jsme vymysleli (a samozřejmě i v praxi ověřili) kartáč na trávník, kterým je možné nahradit chemický postřik.

6

Snižujeme svou spotřebu energie

Ve výrobě používáme moderní stroje, které mají nižší spotřebu.

Jsme rádi, že i vám na životním prostředí záleží (jinak byste přece nečetli náš článek!). Věřte, že vždy půjdeme ohleduplnou cestou a když to je jen trochu možné, naše rozhodnutí a postupy myslí i na naši zemi.

Když si vyberete naše kartáče, i vy podporujete rozumná řešení. Děkujeme vám!

Proč vybrat nás?

  • Poradenství

    Rádi vám poradíme a navrhneme ideální řešení. Naše technická podpora je tu pro vás.

  • Na zakázku

    Máte speciální potřeby či požadavky? Rádi vám vyrobíme řešení na míru.

  • Ekologie

    Využíváme různá opatření, aby byla naše výroba maximálně ekologická.