V oboru jsme téměř 30 let. To už je pěkná doba. Takže jsme slyšeli mnoho vašich příběhů, problémů i přání. A snažíme se s nimi maximálně pracovat. Naším dlouhodobým cílem je vymýšlet pro vás vylepšení, která opravdu potřebujete.  

Co už se nám povedlo?

Navrhnout skvělý kruhový kartáč na plevel 

Je unikátní tím, že po opotřebování lze pouze vyměnit jeho zametací svazky (je to snadné a rychlé). Nové svazky jsou navíc velmi skladné, jedna sada je v malé krabičce. 

Díky tomu jsou tyto kartáče ekonomické, ekologické, šetří náklady na dopravu i na skladovací prostory. Navíc jsou opravdu účinné a vhodné i pro velmi znečištěné povrchy (které nepoškodí). Jako bonus jsou i poměrně tiché. 

Na tento kartáč jsme velmi hrdí, zaujal i řadu našich zákazníků. Naše výrobní možnosti jsou však zatím omezeny (v době psaní článku). V případě zájmu se u nás informujte o jeho momentální dostupnosti. 

Pomáhat vám se snadnou recyklací 

Zjistili jsme, že řada z vás by ráda pohodlněji třídila vysloužilé kartáče. Především nově navržené kartáče z naší dílny tak můžete často jednoduše rozložit na jednotlivé materiály a snadno je recyklovat. 

Chránit trávníky 

Tam, kde se dříve automaticky používala chemie, lze nyní využívat i naše kartáče. Protože máme silný smysl pro ekologii, jsme rádi, že jsme mohli přispět k dobré věci a snížit používání agresivních látek. 

Vytvářet řešení na míru 

Vyrábíme i atypická řešení na míru přímo pro vás a vaše konkrétní potřeby. U každého návrhu nového produktu myslíme na to, co budete potřebovat, jak budete kartáč používat a jak nejlépe vytvořit ideální řešení. 

Vydat se směrem inovací není vždy snadné. Například jsme pro vás zkusili vyvinout systém, který by usnadnil výměnu kartáčů a zbavil vás šroubů. V realitě se ale ukázal celkem zbytečným, úspora času byla minimální. 

Přesto je inovace a vývoj nových řešení naší vášní. Jde o důležitou součást naší práce, která nás obzvlášť baví. A jsme rádi, že u vás mají naše řešení úspěch.

Určitě zase brzy přijdeme s něčím novým, můžete se těšit.